Teekanne Purify & Slim jako dodatek do zrównoważonej diety!

Teekanne-Purify-Slim

Jesienno-zimowe miesiące zbliżają się nieubłaganie, a co za tym idzie już niedługo czeka nas gwałtowne ochłodzenie oraz intensywne opady deszczu czy śniegu. Podczas chłodniejszych dni spędzamy więcej czasu w zaciszu własnego domu; nasza aktywność fizyczna spada i jesteśmy bardziej skłonni do podjadania. Kiedy budzi się wiosna często słyszymy „przytyłem”, „muszę schudnąć”. Aby uniknąć takich sytuacji wystarczy trochę motywacji oraz odpowiednia dieta. Oczywiście ćwiczenia fizyczne są równie wskazane.

Czytaj więcej →

Herbata? Na odporność!

 

6

Naturalną koleją rzeczy są zmiany pór roku; po słonecznych miesiącach przychodzi okres znacznie zimniejszych dni. Szczególnie w tym czasie lubimy przesiadywać w domu, a najlepszym towarzyszem jest ciepły koc i rozgrzewająca herbata. W okresie jesiennym znacznie więcej czasu poświęcamy na czytanie ulubionych książek, śledzenie losów serialowych bohaterów czy też pożytkowanie czasu w formie spotkań z grupą najbliższych osób. Jednakże podczas tej pory roku nasz organizm jest szczególnie narażony na wszelkie panujące wirusy i zarazki, zatem należy podjąć odpowiednie kroki aby w pełni wzmocnić nasz organizm przed możliwym przeziębieniem.

Czytaj więcej →

Powitajmy nową herbatę Teekanne Earl Grey Lemon + vitamin C!

Teekanne-Earl-Grey-Lemon-vitamin-C

Herbata Teekanne Earl Grey Lemon + vitamin C to nowy członek rodziny Teekanne, który z całą pewnością przypadnie do gustu amatorom czarnej herbaty. Ten rozgrzewający napój stanowi połączenie klasycznej herbaty Earl Grey z aromatyczną skórką soczystej cytryny, a także olejkiem oraz aromatem bergamotki, dzięki czemu herbata Teekanne Earl Grey Lemon + vitamin C ma tak niezwykły smak i aromat.

Czytaj więcej →

Herbata na przeziębienie jako naturalne lekarstwo

Teekanne-herbata-na-przeziębienie

 

Jesień postrzegana jest jako jedna z najbardziej malowniczych pór roku. Widoki kolorowego lasu czy też parku potrafią skutecznie wprowadzić w dobry nastrój, zwłaszcza podczas weekendowych spacerów czy też wypadów w góry. Jesienne miesiące stanowią także wspaniała okazję do spotkań w gronie najbliższych osób, a także do odpoczynku w zaciszu własnego domu. Niestety podczas tej pory roku sytuacja za oknem potrafi gwałtownie się zmienić; jednego dnia jest niezwykle ciepło, a następnego pogoda serwuje nam sporą dawkę deszczu czy porywistego wiatru. W rezultacie nasz organizm jest bardziej narażony na szalejące wirusy. Aby skutecznie zabezpieczyć się przed chorobą warto pamiętać o kilku sprawdzonych sposobach, które pomogą ochronić nasz organizm.

Czytaj więcej →