Herbata na cellulit

herbatnacellulit

W okresie wakacyjnym wiele kobiet zaczyna podwójnie dostrzegać “pomarańczową skórkę”, która pojawia się na udach, pośladkach, piersiach czy ramionach. Cellulit pojawia się nieproszony i bardzo ciężko jest się go pozbyć. Na rynku można spotkać wiele balsamów, kremów i tabletek, które mają za zadanie zwalczenie cellulitu, a czy istnieje herbata na cellulit?

Czytaj więcej →

Herbata na sen

herbatanasen

Czy wiesz, że herbata pomaga również na sen? Wiele osób cierpi na bezsenność, która trwając przewlekle może doprowadzić do zaburzeń, począwszy od złego nastroju, poprzez rozdrażnienie, brak koncentracji aż po depresję. Problemy ze snem mogą przejawiać się na różne sposoby: może to być utrudnione zasypianie, budzenie się w nocy lub przedwcześnie. Wiele osób udaje się wtedy do specjalisty, zażywa leki nasenne, nie wiedząc, że herbata też jest dobra na sen!

Czytaj więcej →

Teekanne Sweet Cherry

Teekannesweetcherry

Poznaj niezwykłe właściwości hibiskusa w połączeniu ze smakiem najsłodszych czereśni, pijąc herbatę Teekanne World of Fruits "Sweet Cherry". Ta smaczna herbatka owocowa to niezwykłe połączenie hibiskusa, owocu dzikiej róży, jabłka, skórki pomarańczowej, aromatu wiśniowego, liścia jeżyny i owocu bzu czarnego, które rozkołysze każde podniebienie.

Czytaj więcej →