Powitajmy nową herbatę Teekanne Earl Grey Lemon + vitamin C!

Teekanne-Earl-Grey-Lemon-vitamin-C

Herbata Teekanne Earl Grey Lemon + vitamin C to nowy członek rodziny Teekanne, który z całą pewnością przypadnie do gustu amatorom czarnej herbaty. Ten rozgrzewający napój stanowi połączenie klasycznej herbaty Earl Grey z aromatyczną skórką soczystej cytryny, a także olejkiem oraz aromatem bergamotki, dzięki czemu herbata Teekanne Earl Grey Lemon + vitamin C ma tak niezwykły smak i aromat.

Czytaj więcej →

Herbata na przeziębienie jako naturalne lekarstwo

Teekanne-herbata-na-przeziębienie

 

Jesień postrzegana jest jako jedna z najbardziej malowniczych pór roku. Widoki kolorowego lasu czy też parku potrafią skutecznie wprowadzić w dobry nastrój, zwłaszcza podczas weekendowych spacerów czy też wypadów w góry. Jesienne miesiące stanowią także wspaniała okazję do spotkań w gronie najbliższych osób, a także do odpoczynku w zaciszu własnego domu. Niestety podczas tej pory roku sytuacja za oknem potrafi gwałtownie się zmienić; jednego dnia jest niezwykle ciepło, a następnego pogoda serwuje nam sporą dawkę deszczu czy porywistego wiatru. W rezultacie nasz organizm jest bardziej narażony na szalejące wirusy. Aby skutecznie zabezpieczyć się przed chorobą warto pamiętać o kilku sprawdzonych sposobach, które pomogą ochronić nasz organizm.

Czytaj więcej →

Herbata na chłodne wieczory

Teekanne-herbata-na-chlodne-wieczory

Za oknem jesień w pełni. Czas wyciągnąć z szafy płaszcze, ciepłe buty, a często również i parasole. Jesień to zdecydowanie najbarwniejsza pora roku. Z jednej strony możemy podziwiać zmieniającą się przyrodę, złote liście spadające z drzew, z drugiej zmiany temperatur oraz brak światła słonecznego potrafią wprowadzić nas w stan melancholii i zadumy. Częściej niż podczas wiosny i lata czujemy znużenie i potrzebujemy relaksu, a nic nie pozwala się odprężyć tak jak kubek ulubionej herbaty. Która więc z propozycji Teekanne spełni swoje zadanie jako herbata na chłodne wieczory?

Czytaj więcej →