Herbata na przeziębienie jako naturalne lekarstwo

Teekanne-herbata-na-przeziębienie

 

Jesień postrzegana jest jako jedna z najbardziej malowniczych pór roku. Widoki kolorowego lasu czy też parku potrafią skutecznie wprowadzić w dobry nastrój, zwłaszcza podczas weekendowych spacerów czy też wypadów w góry. Jesienne miesiące stanowią także wspaniała okazję do spotkań w gronie najbliższych osób, a także do odpoczynku w zaciszu własnego domu. Niestety podczas tej pory roku sytuacja za oknem potrafi gwałtownie się zmienić; jednego dnia jest niezwykle ciepło, a następnego pogoda serwuje nam sporą dawkę deszczu czy porywistego wiatru. W rezultacie nasz organizm jest bardziej narażony na szalejące wirusy. Aby skutecznie zabezpieczyć się przed chorobą warto pamiętać o kilku sprawdzonych sposobach, które pomogą ochronić nasz organizm.

Czytaj więcej →

Herbata na chłodne wieczory

Teekanne-herbata-na-chlodne-wieczory

Za oknem jesień w pełni. Czas wyciągnąć z szafy płaszcze, ciepłe buty, a często również i parasole. Jesień to zdecydowanie najbarwniejsza pora roku. Z jednej strony możemy podziwiać zmieniającą się przyrodę, złote liście spadające z drzew, z drugiej zmiany temperatur oraz brak światła słonecznego potrafią wprowadzić nas w stan melancholii i zadumy. Częściej niż podczas wiosny i lata czujemy znużenie i potrzebujemy relaksu, a nic nie pozwala się odprężyć tak jak kubek ulubionej herbaty. Która więc z propozycji Teekanne spełni swoje zadanie jako herbata na chłodne wieczory?

Czytaj więcej →

Herbata na stres

Teekanne-herbata-na-stres

Mówi się, że stres jest plagą XXI wieku. Rzeczywiście – żyjemy coraz szybciej, każdego dnia czekają na nas coraz to nowe wyzwania, które mogą sprawić, że czasami czujemy się przytłoczeni. Ze stresem jednak można, a nawet należy walczyć. Czy wśród naturalnych rozwiązań znajdziemy skuteczną pomoc? Herbata na stres – czy istnieje?

Czytaj więcej →