Herbata na mrozy

Teekanne-Herbata-na-mrozy

Grudzień kojarzy się z Mikołajem, Świętami, nocą sylwestrową i domowym ogniskiem. To również czas, kiedy nieubłaganie zbliża się mroźna aura, pierwsze opady śniegu, a co za tym idzie – czas pomyśleć o domowych sposobach na rozgrzanie się. Wśród nich swoje miejsce znalazła również herbata na mrozy. Jaką więc herbatę wybrać by skutecznie rozgrzać organizm od środka?

Czytaj więcej →

Herbata Green Tea Teekanne – towarzysz podczas zrównoważonej diety

Teekanne-Green-Tea

Koniec roku stanowi wyjątkowy okres, zarówno cieszymy się z powodu nadchodzących świąt, które dają chwilę wytchnienia, a także naszą radość wywołuje zbliżający się Nowy Rok.  Najczęściej każdy z nas chciałby wprowadzić zmiany w swoim dotychczasowym życiu, czy to w postaci kupna nowego samochodu, wyjazdu na wakacje marzeń czy też wprowadzenia zrównoważonej diety w celu zrzucenia wagi. Oczywiście Nowy Rok daje sporo możliwości, gdyż nie od dziś wiadomo, że jest to dobry moment na noworoczne postanowienia. Oczywiście większość z nas głównie skupia się na zrzuceniu wagi, niestety w okresie świątecznym aż za nadto folgowaliśmy z jedzeniem. Zimowe miesiące również sprawiają, że jemy znacznie więcej, a ruszamy się mniej. W efekcie zdajemy sobie sprawę, że przytyliśmy, dlatego postanawiamy wraz z nadejściem Nowego Roku zrzucić nadprogramowe kilogramy.

Czytaj więcej →

Herbata zimowa na ratunek każdego zmarźlucha!

Herbata-zimowa-Teekanne

Za oknami pogoda szaleje, ciągłe skoki temperatur, siarczysty wiatr mogą skutecznie zniechęcić niejedną osobę do popołudniowych spacerów. Zimowe miesiące skutecznie zachęcają do spędzania znacznie większej ilości czasu w zaciszu własnego domu. Nie da się ukryć, że ciepła zimowa herbata, miękki koc i ogrzane mieszkanie mogą efektywnie zachęcić do pozostania w czterech kątach. Każdy patrząc w okno z utęsknieniem wyczekuje dnia w którym znowu zrobi się cieplej, słońce będzie się zakradać do naszych pokoi z samego rana i towarzyszyć nam aż do wieczorów. Niestety taka jest naturalna kolej rzeczy, musimy przemęczyć się jeszcze jakiś czas, ale żeby jakoś przeczekać ten okres warto pomyśleć jak go spożytkować.

Czytaj więcej →

Earl Grey Teekanne – idealna propozycja na zimę!

Teekanne-Earl-Grey

Podczas zimowych wieczorów na dobrą sprawę nikt nie ma ochoty na spędzanie czasu na świeżym powietrzu, znacznie więcej czasu w zimowym okresie spędzamy w domu w którym jest ciepło i jednocześnie przyjemnie. Inaczej sprawa wygląda kiedy spadnie śnieg, wtedy każdy w te pędy wyznacza sobie spacery w śnieżnej scenerii czy też chwyta za sanki bądź zwyczajnie lepi bałwana. Jednakże po długim dniu spędzonym na świeżym powietrzu przychodzi czas na ogrzanie organizmu, dobrym pomysłem na jego rozgrzanie jest wypicie gorącej herbaty Earl Grey Teekanne wyposażoną w rozgrzewające dodatki.

Czytaj więcej →