Teekanne Elderflower Lemon na ukojenie nerwów

Teekanne-Elder-Flower-Lemon

Każdy gatunek herbaty odznacza się unikalnymi właściwościami. Na przykład gatunek czerwony jest skuteczny podczas zrównoważonej diety, czarna odmiana stawia na nogi równie skutecznie co kawa. Biała herbata słynie ze swoich odmładzających właściwości, a herbaty ziołowe (jaką z całą pewnością jest Teekanne Elderflower Lemon) sprawiają, że nasz organizm jest w pełni zrelaksowany.

Czytaj więcej →

Herbata na jesienne wieczory

Teekanne-herbata-na-jesienne-wieczory

Jesień postrzegana jest jako jedna z najbardziej kolorowych pór roku. Nie da się jednak ukryć, że jesień potrafi być zarówno wspaniała jak i nieco kapryśna. Wysokie temperatury w ciągu dnia na wieczór zmieniają się w kilka stopni na termometrze. Oprócz zmiany garderoby zmieniamy również nawyki żywieniowe i w taki właśnie sposób mrożona herbatka, którą uwielbiamy popijać latem zostaje zastąpiona herbatą na jesienne wieczory, a lekkie obiady zamieniają się w obfite posiłki.

Czytaj więcej →

Teekanne Superfruits i jej orzeźwiająca nuta

Teekanne-Superfruits

Herbata Teekanne Superfruits to wyjątkowa mieszanka owocowej herbaty, która orzeźwia organizm jednocześnie zapewniając dawkę pozytywnej energii o poranku. Jesień zbliża się co raz to większymi krokami, coraz silniej odczuwamy nagłe zmiany temperatur i ciśnienia. Stajemy się senni i z utęsknieniem wpatrujemy się w okno łapiąc ostatnie promyki słońca.

Czytaj więcej →

Herbata relaksująca

Herbata-relaksująca-Teekanne

Herbata relaksująca podczas jesiennych popołudni z całą pewnością przyda się zarówno osobom dorosłym jak i najmłodszym członkom rodziny. Nie da się ukryć, że pogoda z dnia na dzień diametralnie się zmienia, dni stają się coraz krótsze, temperatura spada, a pogoda porafi być prawdziwie nieobliczalna. Jednego dnia możemy cieszyć się z ostatnich promieni słońca, a następnego niestety czeka na nas przykra niespodzianka w postaci deszczu.

Czytaj więcej →

Herbata rumiankowa Teekanne Camomile

 Teekanne-Camomile

Rumianek jest jedną z najbardziej znanych i cenionych roślin leczniczych w Europie. Nic dziwnego – posiada ona szereg dobroczynnych właściwości, a do tego działa niezwykle łagodnie na nasz organizm. Dużą popularnością cieszy się herbata rumiankowa. Przy jakich dolegliwościach warto po nią sięgnąć?

Czytaj więcej →