Teekanne Superfruits i jej orzeźwiająca nuta

Teekanne-Superfruits

Herbata Teekanne Superfruits to wyjątkowa mieszanka owocowej herbaty, która orzeźwia organizm jednocześnie zapewniając dawkę pozytywnej energii o poranku. Jesień zbliża się co raz to większymi krokami, coraz silniej odczuwamy nagłe zmiany temperatur i ciśnienia. Stajemy się senni i z utęsknieniem wpatrujemy się w okno łapiąc ostatnie promyki słońca.

Czytaj więcej →

Herbata relaksująca

Herbata-relaksująca-Teekanne

Herbata relaksująca podczas jesiennych popołudni z całą pewnością przyda się zarówno osobom dorosłym jak i najmłodszym członkom rodziny. Nie da się ukryć, że pogoda z dnia na dzień diametralnie się zmienia, dni stają się coraz krótsze, temperatura spada, a pogoda porafi być prawdziwie nieobliczalna. Jednego dnia możemy cieszyć się z ostatnich promieni słońca, a następnego niestety czeka na nas przykra niespodzianka w postaci deszczu.

Czytaj więcej →

Herbata rumiankowa Teekanne Camomile

 Teekanne-Camomile

Rumianek jest jedną z najbardziej znanych i cenionych roślin leczniczych w Europie. Nic dziwnego – posiada ona szereg dobroczynnych właściwości, a do tego działa niezwykle łagodnie na nasz organizm. Dużą popularnością cieszy się herbata rumiankowa. Przy jakich dolegliwościach warto po nią sięgnąć?

Czytaj więcej →

Czym słodzić herbatę?

Teekanne-czym-słodzić-herbatę

Czym słodzić herbatę? To pytanie zadaje sobie zapewne niejedna osoba, która pragnie zrzucić kilka kilogramów lub też słusznie zwraca uwagę na zdrowe żywienie. Nie od dziś wiadomo, że biały cukier rafinowany dostarcza jedynie tak zwanych pustych kalorii (wynika to z procesu oczyszczania, którego następstwem jest pozbawienie cukru wartości i substancji odżywczych). Czym zatem powinniśmy słodzić herbatę?

Czytaj więcej →

Herbata miętowa Teekanne Mint & Honey

Teekanne-Mint-&-Honey

Jeżeli poszukujesz orzeźwienia połączonego z subtelną słodyczą to Teekanne Mint & Honey będzie Twoim strzałem w dziesiątkę. Ta herbata z zielonej mięty połączona z miodowym aromatem tworzy unikatową i smakowitą mieszankę, która wspaniale smakuje zarówno na ciepło ja i na zimno.

Czytaj więcej →