Oferty pracy

To ludzie tworzą TEEKANNE jako firmę, dlatego dużą wagę przywiązujemy do tego, aby nowi pracownicy pasowali do naszego zespołu.

Dbamy o dobrą atmosferę pracy i chcemy aby każdy mógł czuć się u nas komfortowo. Na co dzień wzajemnie się motywujemy do działania, okazując sobie wsparcie i życzliwość. Cenimy poczucie humoru oraz szanujemy swoje odmienne poglądy i przekonania.

Zanim aplikujesz do nas, zapraszamy Cię do zadania sobie następujących pytań: Czy jako osoba pasujesz do TEEKANNE, jej produktów i wartości marki?  Dzięki temu, co robimy, umożliwiamy ludziom cieszenie się zdrowszym życiem i traktujemy tę misję poważnie.
Jeśli chcesz podzielić się z nami tą pasją, to dobrze trafiłeś! Czy nasza oferta pracodawcy spełnia Twoje oczekiwania?

Jeśli odpowiedziałeś „tak” na powyższe pytania, sprawdź, czy któreś z naszych obecnie otwartych stanowisk może stać się dla Ciebie nową drogą zawodową.

Aktualne oferty pracy:

Chcesz być częścią grupy, która nieustannie pracuje nad zmianami prowadzącymi do większej efektywności zespołu? Nie boisz się zmian, dzielisz się pomysłami i masz chęć pomagania innym? Właśnie znalazłeś swoją przystań! TEEKANNE Polska Sp. z o.o. należąca do międzynarodowego koncernu, będącego jednym z największych producentów herbaty na świecie poszukuje osoby na stanowisko:

Technika w Dziale Utrzymania Ruchu

Twój zakres obowiązków:

  • Utrzymanie ciągłości pracy podległego parku maszynowego.
  • Dokonywanie napraw, remontów i konserwacji maszyn i urządzeń.
  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych.
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe.
  • Doświadczenie na stanowisku mechatronika, elektromechanika.
  • Wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn.
  • Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie.
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

To oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia.
  • Bogaty pakiet świadczeń (możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, PPK, karta MultiSport, świadczenia w ramach ZFŚS).
  • Dobrą atmosferę pracy opartą na partnerstwie i wzajemnym szacunku.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o składanie swoich aplikacji klikając w poniższy  link  APLIKUJ

Młodszego specjalisty ds. marketingu

  • Wsparcie codziennej pracy działu marketingu.
  • Prowadzenie działań i komunikacji w kanałach social media oraz zewnętrznej komunikacji firmy.
  • Tworzenie i redagowanie angażujących treści oraz aktualizacja strony internetowej klienta.
  • Tworzenie materiałów marketingowych, promocyjnych i informacyjnych.
  • Bieżąca analiza i monitoring trendów na rynku.
  • Przygotowywanie raportów, prezentacji.
  • Organizacja spotkań, konferencji, testów konsumenckich.
  • Efektywna współpraca z pozostałymi działami w firmie oraz partnerami i podwykonawcami.

  • Wykształcenie wyższe.
  • Lekkość pióra.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.
  • Dobra znajomość programów komputerowych pakietu MS Office (w tym Ms Excel).
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu zadań.
  • Komunikatywność, kreatywność i samodzielność.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Mile widziane:

  • Praktyczna znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu marketingu, znajomość trendów marketingowych.
  • Praktyczna znajomość programów graficznych, umiejętność przygotowywania podstawowych grafik.

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w profesjonalnym zespole wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem.
  • Bogaty pakiet świadczeń (karta MultiSport, pakiet medyczny, PPK, świadczenia w ramach ZFŚS możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego).
  • Możliwość pracy hybrydowej.

Magazyniera

  • Załadunki samochodów.
  • Kompletacja zamówień dla Klienta.
  • Obsługa regałów wysokiego składowania.
  • Kontrola stanów magazynowych.
  • Utrzymanie porządku w magazynie.
  • Obsługa wózka wysokiego składowania (wózek boczny).

  • Wykształcenie średnie.
  • Doświadczenie zawodowe min 3 lata.
  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT WJO II.
  • Zaangażowanie w pracę.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym.
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT WJO I.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie atutem.

  • Indywidualne szkolenia i rozwój.
  • TK Bus na trasie (Kraków-Kokotów).

    Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o składanie swoich aplikacji klikając w poniższy  link  APLIKUJ

Chcesz do nas dołączyć?

Oferty
1

Krok 1

Prześlij do nas swoje CV wraz z aktualną zgodą RODO. Możesz to zrobić klikając w ten LINK.

2

Krok 2

Twoja aplikacja będzie weryfikowana przez nasz dział HR oraz dział specjalistyczny. Jeśli wzbudzi ona nasze zainteresowanie otrzymasz informację zwrotną wraz
z zaproszeniem na spotkanie rekrutacyjne.

3

Krok 3
Daj się poznać

Spotkanie w formie on-line lub bezpośrednio u nas
w biurze to świetna okazja, aby lepiej się poznać. Chętnie opowiemy Ci o naszej firmie, kulturze pracy, wartościach, naszym zespole oraz pracy na konkretnym stanowisku.

4

Krok 4
Oferta pracy

Propozycja współpracy. Będziemy cieszyć się razem
z Tobą jeśli zaakceptujesz naszą ofertę pracy
i staniesz się częścią naszego zespołu.

NASZE BENEFITY

Program PPK

PPK to program, który pozwala oszczędzać środki finansowe na indywidualnych rachunkach pracowników.

Karta multisport

Dofinansowanie zajęć sportowych.

Ubezpieczenie na życie

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

Prywatna opieka medyczna

Możliwość skorzystania z wybranego pakietu medycznego zgodnie z potrzebami.

Work-live balance

Możliwość pracy zdalnej.

Zniżki na firmowe produkty i usługi